Nejlepší spouštěče Android pro použití s ​​vaším smartphonem v roce 2023 [Video]

Nejlepší spouštěče Android pro použití s ​​vaším smartphonem v roce 2023 [Video]

Všechny ty nejlepší spouštěče Androidu třetích stran nabízejí něco jedinečného, ​​ať už jde o přizpůsobení nebo dokonce minimální estetiku. Zde jsou nejlepší instalace na váš telefon Android v roce 2023 a dále.

Krása Androidu spočívá v tom, že často bez ohledu na to, jaký telefon máte, jej můžete plně vyladit, aby vypadal přesně tak, jak chcete. Spouštěče třetích stran nabízejí možnosti, které jste možná nikdy ani nezkusili. Balíčky ikon a widgetů mohou posunout výchozí prostředí na jinou úroveň a můžete dokonce napodobovat jiná zařízení, pokud opravdu chcete.

Hyperion Launcher

Nějakou dobu jsme se obávali doporučování Hyperion Launcher, jednoduše kvůli množství chyb, kterými se zdá, že trpí. Nicméně i tak si zaslouží shlédnutí. Pravidelné aktualizace potlačují velké problémy, ale existují některé přetrvávající problémy, kvůli kterým může být obtížné vydržet po delší dobu.

St. to přirovnává k levnému Nova Launcheru, což není zápor. Při velikosti pod 5 MB je lehký a je super rychlý a plynulý. Zdá se, že si pěkně hraje s gesty a můžete přidat Google Discover Feed pomocí pluginu ke stažení.

Zamykání aplikací pomocí biometrických údajů je k dispozici, pokud jste chtěli další vrstvu zabezpečení, což je něco, co na většině spouštěčů Android velmi chybí. Stejně jako mnoho na našem seznamu získáte spoustu možností při používání zcela zdarma Hyperion, ale nákup v aplikaci za 2 $ odemkne ještě více, včetně více rozložení zásuvek aplikací a dalších.

Smart Launcher 6

Jedním z nejlepších spouštěčů pro Android, které jsme dosud neměli, je Smart Launcher 6. Vypadá to jako kombinace výchozích spouštěčů ColorOS a Samsung One UI, ale obsahuje více funkcí. Oblasti, jako je zásuvka aplikací, byly zjevně navrženy pro ovládání jednou rukou. použití, což je užitečná možnost mít k dispozici. Nástroj pro výběr tapety je dokonce propojen s Unsplash, takže můžete jako pozadí použít obrázky bez autorských práv.

Přizpůsobení ikon vypadá, jako by bylo odstraněno přímo ze zařízení OnePlus nebo Oppo, s možností vyladit a vyladit výchozí vzhled a chování všech ikon aplikací. Můžete také upravit vlastnosti mřížky ikon a zvýšit nebo snížit odsazení, aby se na obrazovku vešlo více widgetů a aplikací. Některé z vestavěných chytrých widgetů jsou neuvěřitelné se skupinami ikon a dokonce i s remixovanou verzí widgetu At a Glance, který se nachází na telefonech Pixel.

Smart Launcher používá úvodní stránku Microsoftu místo kanálu Google Discover Feed, což je jedinečný obrat a v posledních letech se nesmírně zlepšilo. Umožňuje vám také vybrat relevantní značky obsahu nebo předměty, které se v této oblasti zobrazí. Úroveň Pro je drahá za 4,29 $ měsíčně, ale doživotní plán začíná na přibližně 20 $.

Nova Launcher

Žádný seznam nejlepších spouštěčů pro Android by nebyl úplný bez Novy. Nejoblíbenější náhrada domovské obrazovky od třetí strany pro Android se v průběhu let vyvíjela a měnila, ale zážitek zůstává výjimečný. Přepsání Nova Launcher 7 v posledních letech bylo jedním z nejpodstatnějších upgradů této klasické aplikace za více než 10 let, co byla k dispozici.

Nova 7 je rychlejší, lehčí a obsahuje ještě více funkcí pro plné přizpůsobení vašeho každodenního zážitku. Nova Launcher 7 je výkonná aplikace, kterou si můžete stáhnout a používat na svém smartphonu nebo tabletu. Možnosti motivu spouštění jdou daleko za hranice většiny spouštěčů akcií v systému Android a navíc máte možnost upravit všechny druhy částí uživatelského rozhraní.

Oblasti, jako jsou rozbalovací nabídky složek, rozvržení mřížky na domovské obrazovce, písma ikon a velikost, jsou jen začátek, protože řada dalších ovládacích prvků přizpůsobení umožňuje zakázat všechny animace nebo přidat možnosti do vyskakovacích nabídek aplikací pro ještě rychlejší přístup k důležitým ovládacím prvkům. Přidaná funkce vyhledávání jde nad rámec vestavěného vyhledávání na zařízení, které se zde také nachází na mnoha zařízeních.

Zahradní židle 2

Na rozdíl od Novy Lawnchair Launcher přesně napodobuje prostředí Pixel Launcher a nabízí čistý Googley vzhled a chování pro téměř každý telefon Android. Není to technicky nejpůsobivější launcher, ale i když na první pohled vypadá identicky, poskytuje právě tolik přizpůsobení přes Pixel Launcher, že stojí za návštěvu. Projekt byl v posledních letech převzat kvůli nějakému zajímavému chování původní vývojářky Tillie Kottman.

Kromě toho má Lawnchair 2 podobu Pixel Launcher a běží s ním. Za prvé, možnost nastavit vlastní balíčky ikon sama o sobě stojí za pozornost, pokud jste frustrovaní nepochybně základními tematickými ikonami, které se nacházejí v Androidu 12 na Pixel Launcher. Můžete jít mnohem dále tím, že upravíte barvu zvýraznění aplikace, vylepšíte a vytvoříte vlastní tvary a další.

Widget At a Glance stále upřednostňuje vzhled starší než Android 12, ale můžete upravit jeho vzhled s časem, datem nebo dokonce přidat výzvy a oznámení z aplikací, které Google nenabízí ve výchozím widgetu Pixel.

Zdroj Google Discover lze přidat, ale aby správně fungoval, musíte soubor APK Lawnfeed načíst stranou. Je to velmi snadné a završuje skvělou alternativu, a to i pro majitele Pixelů, kteří chtějí spouštěč Android, který není zavalený ani nafouknutý a má prakticky stejně hladký výkon, i když s několika dalšími vlastními ovládacími prvky.

Niagara

Mnoho spouštěčů na Androidu se řídí známým rozložením a navzdory některým rozdílům v tom, jak jsou věci implementovány, efektivně běží stejně nebo poskytují podobný konečný produkt. Niagara Launcher je úplně jiné zvíře, protože se vzdává tradičního rozvržení domovské stránky ve prospěch spojení zásuvky vaší aplikace a domovské obrazovky. To znamená, že jde o velmi získanou chuť.

Niagara se spoléhá na malý fond oblíbených, což jsou aplikace, které si musíte předem vybrat. Ty se zobrazují v horní části obvykle abecedního rolovacího seznamu všeho nainstalovaného ve vašem zařízení. Malá část výše vám umožňuje povolit widgety, které budou zobrazovat nadcházející události, poskytovat rychlé statistiky počasí a baterie a další.

I když je minimální, působí velmi funkčně, aniž by rušila pozornost. Oznámení se mohou zobrazovat na domovské obrazovce, což šetří čas, protože k jejich zobrazení nemusíte rozšiřovat panel Rychlé nastavení. Abecední postranní panel vám umožní rychle se posouvat na libovolné aplikace mimo dohled, takže nejsou příliš daleko mimo dosah.

Akce přejetí prstem otevírají možnost přístupu k rychlým zkratkám a dokonce zobrazení oznámení jednotlivých aplikací. Se složkami se zde zachází trochu jinak, protože Niagara vám umožňuje vytvářet vyskakovací složky, které obsahují některé z vašich oblíbených aplikací. Žijí v seznamu spíše než plovoucí po vaší domovské obrazovce a hodí se k estetice Niagara. Kvůli rozvržení a výchozímu formátu nemusí být Niagara po chuti každému, ale je to jedinečný spouštěč pro majitele Androidu, který mohou vyzkoušet s přidanými funkcemi Pro, včetně widgetu počasí a agendy, vlastních písem a mnohem více za cenu 5,99 $ za kus. rok.

Microsoft Launcher

spouštěče pro Android

Microsoft Launcher, navržený jako centrální centrum pro všechny vaše účty a aplikace, je skvělý, pokud intenzivně používáte Windows 10/11, OneDrive nebo jiné služby Microsoftu. Rozhodně nevypadá nejlépe a ani nenabízí úplně stejnou úroveň přizpůsobení jako Nova Launcher. Můžete však upravit velkou část své domovské obrazovky a dokonce získat denní tapetu s laskavým svolením Bing.

Moje osobní oblíbená funkce je rychlé přepínání tapety. Klepnutím na toto okamžitě změníte tapetu z Bingu a zdá se, že všechny dobře hrají s motivem Dynamic Color i na telefonech Pixel. Rozšířený dok pro přejetí prstem nahoru je skvělý, pokud chcete také minimální rozvržení domovské obrazovky, protože sem můžete přidat až 10 aplikací, přičemž pouze 5 bude viditelných najednou.

Microsoft vytvořil panel Your feed, který do určité míry napodobuje OnePlus Shelf. Tato náhrada kanálu Google Discover Feed je mnohem užitečnější, pokud již používáte služby společnosti Microsoft a funkce systému Windows. Obsahuje synchronizované kalendáře, seznamy úkolů, rychlé poznámky, čas na obrazovce a dokonce i údaje o nedávných aktivitách. Microsoft Launcher sice není ideální pro všechny uživatele Androidu, ale může být ideální, pokud hodně investujete do Windows a chcete rozšíření vaší plochy.

Blokový poměr

Pokud chcete úplně jiné rozložení a metodologii použití spouštěče, Blloc Ratio je pravděpodobně jedním z nejunikátnějších spouštěčů na Androidu. Ratio si klade za cíl omezit vaše špatné návyky na smartphonu pomocí časovačů sledujících používání aplikací a monochromatického motivu s pouhou šplouchnutím barev. Zorientovat se může chvíli trvat, ale celý zážitek je nepochybně uhlazený a bere inspiraci z řady míst.

Ratio 6 od svého vydání přidalo spoustu funkcí a zvýšilo integraci. Osobně miluji poličku Konverzace. Tato sekce úplně vpravo je domovem téměř, ale ne zcela všech vašich aplikací pro zasílání zpráv, a je jednou z nejvražednějších funkcí, pokud jde o předcházení proskrastrace. Jednoduše seskupuje všechny konverzace s prohlídkovými kontakty do jednoho snadno spravovatelného místa, takže nemusíte každou aplikaci otevírat ručně. To vyčistí někdy chaotický zážitek ze zasílání zpráv Android a Ratio je jedním z mála spouštěčů na Androidu, který takovou funkci nabízí.

Na opačné straně najdete sekci Root, která napodobuje zásuvku widgetů iOS. Původně jste nezískali velké množství widgetů, ale černobílé widgety Bllocs bohaté na informace lze nyní, pokud chcete, spárovat s výchozími widgety aplikací pro Android. Nyní je k dispozici také dokovací stanice pro domovskou obrazovku s widgetem trvalého vyhledávání pro navigaci ve smartphonu.

Při ceně 50 USD za rok nebo 150 USD za celoživotní účet by to pro některé mohlo být velkým bolavým bodem, protože je to snadno nejdražší možnost v našem užším výběru. Je zde však mnoho, co jinde nezískáte, a někteří mohou tuto zkušenost ocenit před jinými možnostmi. Můžete si zdarma vyzkoušet sedm dní, abyste zjistili, zda je pro vás vhodný.

Lessphone

spouštěče pro Android

Na druhém konci spektra oproti Ratio a prémiovému zážitku, pokud máte pocit, že vám telefon občas překáží v každodenním životě nebo vám brání v každodenním životě, pak je na Androidu několik omezených spouštěčů. . Jedním z nejlepších a nejlevnějších pro celou sadu funkcí, které jsme vyzkoušeli, je Lessphone. Stejně jako Ratio je myšlenkou aktivně snížit nebo omezit používání smartphonu. Je to základní, protože omezuje přístup k aplikacím pouze na čtyři aplikace na bezplatné úrovni nebo osm aplikací na placené úrovni 1,39 $.

Z hlediska funkčnosti toho není mnoho a na vašem telefonu zabere méně než 20 MB. S nákupy v aplikaci získáte navíc vestavěný seznam úkolů nebo úkolů a můžete odemknout další témata a další doplňky seznamu aplikací. Pokud zjistíte, že trávíte příliš mnoho času na svém smartphonu, pak vám Lessphone může pomoci omezit vaše špatné návyky.

Spouštěč akcí

Action Launcher je klasika, která sedí vedle Nova Launcher díky své přizpůsobitelnosti a rychlosti aktualizace. Pomáhá také, že má obrovskou uživatelskou základnu každodenních uživatelů. Action Launcher pochází od vývojáře Chrise Lacyho, který také vytvořil ActionDash. To nabízí funkce Digital Wellbeing pro jakýkoli telefon Android, bez ohledu na model nebo verzi softwaru. Pokud máte tento doplněk nainstalovaný, funguje jako plugin a odemyká další funkce, které můžete využít, jako jsou data o používání aplikací, režimy zaměření a další.

Jednou z nejlepších funkcí jsou boční panely. Přejetím doleva z domovské obrazovky se otevře rychlý seznam všech vašich aplikací v abecedním pořadí, což vám umožní rychlé spuštění. Pokud máte pouze jednu stránku domovské obrazovky, tažením doprava dovnitř se otevře zásuvka widgetů. Zde můžete přetahovat widgety a udržovat je organizované podobným způsobem, jakým s widgety pracuje iOS.

Launcher se vyvinul do schopnější verze Pixel Launcher, která jde nad rámec Lawnchair, pokud jde o vlastní ovládací prvky a doplňky. Několik funkcí iOS dokonce přeskočilo rozdíl mezi iPhonem a Androidem a připojilo se k Action Launcheru i zde, včetně sad widgetů, a navíc si můžete nastavit vlastní ikony složek nebo vytvořit složky v zásuvkách aplikací mezi spoustu dalších malých vylepšení.

Jaký je váš oblíbený spouštěč pro Android?

Bohatý výběr, který Android nabízí, znamená, že ani nemusíte souhlasit s naším užším výběrem. Jaký je váš oblíbený spouštěč nebo spouštěče pro Android, pokud jich používáte více? Dejte nám vědět v sekci komentářů, co používáte a proč.

FTC: Používáme automatické affiliate odkazy s příjmem. Více.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *